KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15601002
nr 1560 1002
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Kvinnofigur. Signerad, daterad -42. Blandteknik, bildmått: 33x19 cm, yttermått inklusive ram: 57x42 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 20:01:54
3.000 kr
3.200 kr
- Klassiska
28 aug
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg